KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8258201
nr 825 8201
Halvor Halvorsen, landskap, signerad, olja på duk, dukmått: 70x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 maj 2013
kl 18:09:53
450 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr